AnasayfaE-Ticaret Sitesi

E-ticaret bir başka deyişle elektronik ticaret olarak anılmaktadır. Günümüz alışveriş hacminin neredeyse tamamı online alışveriş siteleri üzerinden karşılanmaktadır. Camdalio sizin büyük firmalara komisyon ödemeden kendi ürünlerinizi satmanıza olanak sağlamaktadır.

E-Ticaret Nedir?

E-ticaret çevrimiçi ticaret anlamına gelmektedir. Diğer bir deyişle ticaretin elektronik ortamda yapılmasıdır. Günümüzün en büyük problemi ise büyük firmaların kendi alışveriş platformları üzerinden satıcılara satış yaptırmasıdır. Bu nedenle satıcılardan yüksek komisyon almaktadır.
  • SEO uyumlu olmalıdır.
  • Diğer platformlara uyumlu olmalıdır.
  • Her cihazda çalışabilmelidir.
  • Güvenli bir altyapıya sahip olmalıdır.
  • Yüksek site hızına ve performansına sahip olmalıdır.

Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı olarak size bu özellikleri sağlıyoruz. Müşteri ekran kayıt ile karşılaştığınız anlık sorunlardan direk haberdar olup sizlere bunları raporluyoruz. SEO uyumlu altyapımız sayesinde sizi rakiplerinizin üstünde gösteriyoruz.

SEO Uyumlu E-Ticaret Sitesi

SEO uyumlu e-ticaret sitesi sahibi olmak ister misiniz? SEO uyumlu olması ile siz sadece ürünlerinizi web sitenize aktararak çaba sarf etmeden müşteri trafiği almaktasınız. Bu durum ile rakiplerinizin önüne çıkmaktasınız. Camdalio altyapısı ile sizi müşterilerinizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.
SEO uyumlu e-ticaret sitesi

Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı

SEO Uyumlu E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Paketi Özellikleri

E-Ticaret Hosting

Size ürünlerinizi ve müşteri bilgilerinizi güvende tutuyoruz. Daha performanslı web sitelerine sahip olmak için hosting hizmeti sağlıyoruz.

SEO Uyumlu Altyapı

Ürünlerinizi yükleyerek ve ürün özelliklerini belirleyerek web siteniz müşteri trafiği almaktadır. Siz sadece siparişlerinizi göndermekle uğraşın biz sizin müşterilerin sizi rahatça bulmasını sağlayalım.

Güvenli Online Ödeme

Müşterileriniz siparişlerini güvenli online ödeme yöntemiyle karşılayabilecek. Havale yöntemi entegrasyonumuzda isteğe bağlı kullanılmaktadır. Siz her gün ödeme almanın keyfine varacaksınız.

Online Chat

Müşterileriniz sitenizde gezerken sizlerle canlı olarak iletişime geçebilecekler. Siz de güven sağlayarak daha fazla satış gerçekleştireceksiniz.

Camdalio e-ticaret paketine sahip olmak için hem iletişime geçin. Formu eksiksiz şekilde doldurun sizle aynı gün içerisinde iletişime geçelim. Şimdi ücretsiz teklif isteyin.

1 Step 1
Ücretsiz Teklif Formu
* Aynı Gün Geri Dönüş *
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hizmetlerimiz

Performans Garantili SEO Hizmeti

Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı

Sonuç Garantili SEO Hizmeti alarak yeni müşterilerle tanışmaya ne dersiniz?

1 Step 1
Hızlı Teklif Formu
*Aynı Gün Geri Dönüş*
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right