Garantili SEO, sektörün en can alıcı tartışmasıdır. Biz de bu durumdan eksik kalacak mıyız? Asla! Öncelikle size sunulan vaatlere beraber göz atacağız sonrasında bunları inceleyeceğiz. Bu yazıyı okumadan bizden dahi Garantili SEO hizmeti almamanızı öneririz. Şimdi yazımıza geçelim ve sizi bu konuda aydınlatalım.

İçindekiler

Garantili SEO Nedir?

Aslında bu arama motoru optimizasyonu sektörü için bir deyimdir. Hizmet almak isteyen insanlar bir çok olumsuz duyum aldığı için bir garanti sözü almak istiyorlar. Aslında müşteri açısından oldukça masumane bir istek. Fakat firmalar bunu biz “Garantili SEO” yapıyoruz diye çevirince işler biraz karıştı.

Garantili SEO demek aslında sizin müşteriye kesin başarıya ulaşacak bir sonuç vermeniz demektir. Uzun süredir sektörde olan insanlar bunu genellikle vermez. Nedeni ise SEO hizmeti veren insanların arama motorlarının sahipleri olmamasıdır. Kulağa mantıklı geliyor değil mi? Biz de aslına bakarsanız direk bir garanti vermiyoruz.

Çünkü arama motorları algoritmaları, çalışma prensipleri, kimseye açık değildir. Ayrıca her gün değişmektedir. Akıllı bir uzman gelişimi takip eder ve alacağı maksimum performansı alır. Dolayısıyla kimse size sıra garantisi veremez. Fakat performans garantisi verebilir. Şimdi verilen vaatleri inceleyelim. Hem öğrenelim hem de biraz gülelim.

Vaat 1:

Garantili SEO Çalışması

Bu bizim en sevdiklerimizden biri. Aslında burada hiç bir yalan yok. Hizmet veren kurum açıkça çalışacağını belirtiyor. Adam diye hitap etmemiz de umarım sorun olmaz. Adam gayet açıkça ben çalışırım arkadaş diyor. Size bir SEO çalışması yapacak ve süreç sonuna kadar çalışırsa bizce doğru söylüyor.

Ayrıca şimdi bir kurum veya kişiden hizmet alırken hep şunu duyarız. Size su sonuçları aldıracağız. Çok güzel, peki nasıl raporlarla gösterebilir misin? Hayır, ben kaç senedir bu sektördeyim garanti veriyorum. Bu kişi ve kurumlardan uzak durmak lazım. Matematiksel mantığı olmayan hiç bir şey başarı değildir. Arada bir denk gelir o da tesadüftür.

Vaat 2:

Birinci Sayfa Garantili SEO

Rivayete göre zamanında paraya sıkışan arama motorları bir çözüm arıyorlar. Ortaya çıkan Yandex birinci sayfa hisselerini satalım diyor. Diğer arama motorlarının aklına yatan bu fikir gerçekleşiyor. Sonrasında arama motorlarının birinci sayfaları satışa çıkıyor. Uygun fiyata alınıyor. Zamanla değerlenen bu birinci sayfalar satışa çıkartılıyor.

Zamanında büyük kişilerin arama motorlarında birinci sayfaların tapusunu alması olayı doğrudur. Bu hizmeti verenler zamanında alınan tapuların sahipleridir. Google ve diğer arama motorlarında birinci sayfalar zaten tapulu olduğu için sınırlı kurumlar bu hizmeti verirler. Bu kurum ve kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Vaat 3:

Garantili SEO Uzmanı

Bu terimi arama nedenini de anlamadık. Neden diye soracak olursanız Garantili SEO Makinesi gibi bir arama. Yani sanki üzerine biraz daha para ödeseler garanti süresi on yıla çıkacakmış gibi duruyor. Değerli dostlarımız hak veriyoruz. Biz de bazen bunu yapıyoruz. Sayfalarımız arasına çok aranan kelimeleri entegre etmeye çalışıyoruz.

Sonrasında hizmetleri açıklarken akla ve mantığa uygun seçenekler sunuyoruz. Raporlamalar yapıyoruz. Bu kelimeleri görmeniz aslında yanlış değil. Yanlış olan bu kelimeleri gerçek birer hizmet gibi satmak. Şimdi geçelim doğru garantili SEO teriminin nasıl olması gerektiğine. Hadi başlayalım.

Garantili SEO Hizmeti

Doğru 1:

Performans Garantili SEO Hizmeti

Bu çok net bir şekilde verilebilir bir hizmet ve garanti şeklidir. Nedenini açıkladığımızda aklınıza çok yatacak. Değerli dostlarımız bir firma veya şahısın size performans garantisi vermesi kadar doğal bir şey yoktur. Çünkü web siteleri optimize edildikten sonra arama sonuçlarında görülmeye başlar.

Sıralamaların iyi olduğu kelimeler ufak optimizeler ile negatif SEO’ya karşı korunurken. Performans alamadığımız önemli kelimeler için detaylı optimizasyon çalışmaları yapılır. Dolayısıyla performans alamadığımız kelimelerde iyi sıralamalar ve trafikler almaya başlarız.  Neticesinde, siz daha fazla müşteriye ulaşırsınız.

Bu durum gerçek bir garanti şeklidir. Diğerleri önemli kelimelerin sektör içerisindeki firmalar için trafik almak için kullandığı bir yöntemdir. Ayrıca kimseyi eleştirmemek lazım bu bir optimizasyon tekniğidir. Sonucunda doğru hizmet satıyorsa biz için hiç bir problem yoktur. Size de bunları göz önüne almanızı tavsiye ederiz.

Doğru 2:

Sonuç Garantili SEO Hizmeti

Bizce doğru olan bir kullanım ve hizmette budur. Çünkü bir hizmet alırken belirli bir ücret ödersiniz. Sonrasında bunun size olumlu bir sonuç döndürmesi gerekir. Çünkü ticaret böyle bir şeydir. Ayrıca önemli olan sizin alacağınız sonuçlardır. Diyelim aylık bin müşteri etkileşimi hedefliyorsunuz.

Bu hizmeti veren firma size bunu sağlarsa başarılı bir hizmet sunmuş olur. Tabi ki her hedefin gerektirdiği bir zaman ve maddiyat vardır. Çünkü doğru bir çalışma sizi çok iyi noktalar götürebilir. Bu tarz hizmetler almadan muhakkak detaylıca öğrenin. Sorun ve araştırın. Sorularınızı bile cevaplamayan bir firmadan asla hizmet almayın.

Gerçekçi raporlar isteyin. Nedeni, o raporları görünce anlamanız gerekir. Analizi yapılmayan hiç bir işte doğru bir sonuç beklenemez. Ayrıca hizmet alırken bir sözleşme düzenleyin. Sizi ve firmayı koruyan adil bir sözleşme. Hem kurallara uygun oynamış olursunuz. Aynı zamanda maddiyatınızı bir güvence altına almış olursunuz.

Garantili SEO Çalışması

Sonuç

Garantili SEO ne olmalı bunu net bir şekilde öğrenmiş olduk. Hem yanlışını hem de doğrusunu öğrenmiş olduk. Amacımız sizi bilgilendirmek ve sektörümüzün güvenilirliğini korumaktır. Çünkü biz doğru hizmet veren bütün firmalarımızı destekliyoruz. Hepsine oldukça saygı duyuyoruz.

Biz Garantili SEO olarak bildiğiniz hizmeti veriyoruz. Ama nasıl? Tabi ki başlamadan size bir rapor sunuyoruz. Eğer siz onay verirseniz. Gerçek bir analiz sunuyoruz. Bunun neticesinde size gerekli olan maddiyatı ve zamanı önceden sunmuş oluyoruz. Devamında ise sizinle bir sözleşme imzalıyoruz.

Bu sözleşme içerisinde vaatlerimiz gerçekleşmezse sizi gerçekleşirse bizi koruyan maddeler oluyor. Bu klasik bir iş sözleşmesidir. Sunduğumuz vaatleri gerçekleştiremediğimizde ücret iadesi yapıyoruz. Gerçekçi hedefler ve gerçekçi bir hizmet sağlıyoruz. Biz SEO değil kaliteli SEO hizmeti sağlıyoruz.

Bizden https://camdalio.com/ucretsiz-teklif-iste/ sayfasından tüm hizmetlerimiz için ücretsiz şekilde teklif isteyebilirsiniz. Ayrıca SEO danışmanı sayfasından danışmanlık hizmetimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz. Doğru hizmet doğru kalite bizim bakış açımız bu değerli dostlarımız. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.