Google Ads (Google Adwords) Uzmanı • Camdalio
AnasayfaGoogle Ads

Google Ads eski adıyla Adwords, Dünya’nın en güvenilir ve düşük maliyetli reklamcılık kanalıdır. Öncelikle müşterileri sizin web sitenize yönlendiriyoruz. Site içi yapımız ile müşterileri size ulaşmaya yönlendiriyoruz. Daha fazla ziyaretçiye, daha fazla satışa ulaşabilirsiniz. Arama Ağı, Görüntülü, Alışveriş, Video ve G-Mail reklam modelleri ile nokta atış yapabilirsiniz.

Google Ads Nedir?

Google ads görüntülenme veya tıklama başına maliyet ödenmesi sistemine dayalı Google firmasının reklam sistemidir. Amaç yapılan aramalarda en üstteki reklam bölümünde yer almaktır. En düşük maliyet en yüksek performans amaçlı bir reklam sistemidir.
  • Anahtar kelime araştırması
  • Maliyet optimizasyonu
  • Geniş veya lokal hedefleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu
  • Akıllı kararlar ile maliyeti düşürme
  • Veri ölçümleme raporları
  • Rakiplerinizden farklı stratejiler ile daha fazla müşteri olanağı

İşlemlerini gerçekleştiren kişiye ise Adwords uzmanı yeni adıyla Google Ads uzmanı denir. Camdalio sizin için bunları ve daha fazlasını yaparak size çok düşük maliyetler ile yeni dönüşümler getirebilmektedir. Siz sadece müşterilerinize hizmetinizi verin. Biz sizin yeni müşterilerinizi sizle buluşturalım.

Google arama motoru sayfanın en üstünde reklamları gösterir. Google reklamları rakiplerinizi arayan insanları kendi firmanıza çekmenize olanak sağlar. Ayrıca içeriklerinizi yani ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hedef kitlenize göre düzenler. Sizin için önemli anahtar kelimelerle pazarlamanıza olanak sağlar.

Google reklam uzmanlarımız sayesinde size en düşük maliyetle dönüşümler getiriyoruz. Rakiplerinizin yarı fiyatına rakiplerinizden daha fazla yeni müşteri getirmek ister misiniz? Bu mümkün çünkü Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı sizler için tüm Google reklam ajansları arasında fark yaratıyor. Bu farkı nasıl yarattığımızı öğrenmek ister misiniz?

Google Ads Danışmanlığı

Google'da reklam vermek istiyorsunuz ama kimle çalışmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İşe başlamadan aylık bir bütçe belirleyip bu bütçeyle ne kadar tıklanma ve dönüşüm alabileceğinizi rapor olarak sunuyoruz. Peki bu raporu ücretsiz olarak almak ister misiniz?

Sizi reklam danışmanlığı hizmetimiz ile markalaştırıyoruz. Bu markalaşma durumunda siz her gün milyonlarca insanın önüne çıkıyorsunuz. Size bu hizmetle sadece arama motoru reklamları sağlamıyoruz. Sizi Youtube, Facebook ve diğer önemli platformlarda müşterileriniz ile buluşturuyoruz. Marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Google Ads Uzmanı Camdalio Nasıl Çalışır?

Google Ads Formu

Şimdi Aşağıdaki formu doldurun ve size ücretsiz şekilde aynı gün içerisinde teklifimiz sunalım.

Google Ads Raporu

Size işe başlamadan belirlediğiniz bütçeyle ne kadar tıklanma ve dönüşüm alabileceğinizi önceden rapor olarak sunuyoruz.

Google Ads Fiyatları

Sizler ile dönüşüm başına ücrete anlaşıyoruz. Bu sayede siz kazanmadan kazanmıyoruz. Google gün sonu kestiği için önceden bir ücret ödemezsiniz dolayısıyla kazandıkça harcarsınız.

Google Reklam Verme İşlemi

Google Adwords yeni adıyla Google Ads ile reklamlar vererek firmanızı gözler önüne düşük maliyetlerle çıkartın. Bizimle çalışarak kaliteyi ucuza yakalayın.

Bizimle çalışarak markanızı her yerden erişebilir kılmaya ne dersiniz. Google Ads ile sizde firmanızı veya ürününüzü markalaştırmaya başlayın. Hemen formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alın.

1 Step 1
Ücretsiz Teklif Formu
* Aynı Gün Geri Dönüş *
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hizmetlerimiz

Performans Garantili SEO Hizmeti

Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı

Sonuç Garantili SEO Hizmeti alarak yeni müşterilerle tanışmaya ne dersiniz?

1 Step 1
Hızlı Teklif Formu
*Aynı Gün Geri Dönüş*
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

© 2021 Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı / All rights reserved