SEO Eğitimi (Birebir Uygulamalı SEO Dersleri) • Camdalio
AnasayfaSEO Eğitimi

SEO Eğitimi alarak bu alanda uzmanlaşmak ister misin? Bu eğitim ile kendi projeni de yönetebilirsin. Camdalio olarak sizinle birebir dersler yapıyoruz. Uygulamalı bir eğitim olduğu için tüm çalışmaları siteniz üzerinde yapıyoruz.

SEO Eğitimi Size Neler Katıyor?

SEO Eğitimi arama motorlarının kriterlerini öğrenmenizdir. Bu kriterlere uyarak müşterileriniz için kaliteli bir deneyim sunmanızdır. SEO tecrübelerimizle size bu işi öğretiyoruz. Kısa, orta ve uzun vadede iyi sonuçlar alıyorsunuz.

SEO bilgi ve tecrübe işidir. Bir çok insan hevesle başladığı bu işi beklediği sonuçları alamadığında bırakıyor. Biz size her adımı göstererek zaman kaybınızı engelliyoruz. Projenizin her aşamasında yanınızda oluyoruz.

Bir çok insan SEO’yu öğrenirken farklı yollara başvuruyor. Bunlar bir kitap almak. Sonrasında arama motorlarını kandırmaya çalışmak. Sonrasında ise hüsran.

SEO asla unutmamak gerekir ki insanlar içindir. Hep söylediğimiz gibi arama motorları oldukça akıllıdır. Biz size arama motorlarını kandırmayı öğretmiyoruz. Onların güvenini kazanmayı öğretiyoruz.

SEO Eğitimi Camdalio

Birebir Uygulamalı SEO Dersleri

Birebir SEO dersleri ile sizi uzman seviyeye getiriyoruz. Aktif ve uygulamalı eğitim modelimiz ile siz öğrenirken uyguluyorsunuz. Dersler kayıt altına alınarak size ders sonunda gönderiliyor. SEO bir kez öğrenilir. Camdalio ile tam öğrenilir!

SEO eğitimimizde temel SEO eğitimi videoları var. Bu sayede siz bizimle geçireceğiniz vakitte basit şeyler öğrenmiyorsunuz. Sonrasında bu eğitim setinde SEO araçlarını kullanmaya dair videolar var.

Siz bunları kolaylıkla eğitim setini bitirip öğreniyorsunuz. Sonrasında birebir derslere başlıyoruz. Derslere başlamadan önce sitenizi kontrol ediyoruz ve hataları buluyoruz. Sonrasında size bir mail yolluyoruz ve bu hataları düzeltmenizi istiyoruz.

Sonrasında ise birebir eğitimlere başlıyoruz. Bu şekilde ilerlememizin tek nedeni zamanınızı maksimum seviyede değerlendirmeniz. Birebir eğitimlerde basit konularla uğraşmıyoruz. Sadece uzmanlaşmaya hedefleniyoruz. Eğitim bittiğinde ise uzmanlaşmakla kalmıyor projemizi başarıya ulaştırıyoruz.

SEO Eğitimi İçeriği

Size SEO eğitiminin içeriği ile ilgili belirli ana başlıkları veriyoruz. Bunlar sadece ana başlıklar önemli olan içindekiler. Şimdi sırasıyla inceleyelim.

Temel SEO Eğitimi İçeriği

 • SEO Nedir ve Ne İşe Yarar?
 • Arama Motorları Nasıl Çalışır?
 • Anahtar Kelime Araştırması
 • SEO Araçları ve Kullanımları
 • Meta Etiketler

Site İçi SEO Optimizasyonu Eğitimi İçeriği

 • SEO Uyumlu İçerik Oluşturma
 • Site İçi Bağlantıları Oluşturma
 • Site Hızı Optimizasyonu
 • Mobil SEO Optimizasyonu

Site Dışı SEO Optimizasyonu Eğitimi İçeriği

 • Backlink Analizi
 • Backlink Stratejisi Oluşturma
 • Backlink Kontrolü
 • Markalaşma Süreci Takibi
 • Verileri Toplama ve Analiz Etme

Özel SEO Teknikleri Eğitimi İçeriği

 • Rakip Analizi
 • Rakip Stratejilerini Farklılaştırma
 • Kısa Sürede Sonuç Alma Çalışmaları
 • Orta Vadede Sonuç Alma Çalışmaları
 • Uzun Vadede Marka Bilinirliği Çalışmaları

Bunlar SEO eğitim içeriklerimizin belirli ana başlıklarıdır. Bunlar ile sınırlı değildir. Bu ve çok daha fazlasını içermektedir.

SEO Uzmanı Eğitimi Neleri Kapsıyor?

Temel SEO Eğitimi

SEO eğitim setimiz ile sıfırdan başlayıp temel SEO eğitimini rahatça tamamlıyorsunuz. Bu sayede vakit kaybetmeden ilk adımı atmış oluyorsunuz.

On-Page Optimization ( Site içi Optimizasyon)

Site içi SEO optimizasyonu yapmayı öğreniyorsunuz. SEO uyumlu makale yazmayı öğreniyorsunuz. Site içi SEO teknikleri ile müşteri etkileşimini arttırmayı öğreniyorsunuz.

Off-Page Optimization (Site Dışı Optimizasyon)

Site dışı SEO optimizasyonları ile kendi markalaşma sürecinizi yönetmeyi öğreniyorsunuz. Bu sayede diğer eğitimlerin aksine sizi kaliteli iş yapan biri haline getiriyoruz.

Veri Toplama ve Yorumlayabilme

En önemli konulardan biri müşterilerinizin verileri toplayabilmenizdir. Böylece asla yanlış reklam yatırımları yapmazsınız. Etkileşimi arttırırsınız. Size bunu da öğretiyoruz.

Özel SEO Teknikleri

Size kendi uyguladığımız SEO tekniklerini öğretiyoruz. Biraz bilgi, biraz tecrübe ve güzel olan her şey. Unutmayın bu tekniklerin formülleri biz de saklı.

Proje Başarıya Ulaşana Kadar Destek

Projenizi sahipleniyoruz. Siz başarılı olana kadar yanınızdayız. Biz asla başarısızlık kabul etmeyiz. Sizi suçlamayız. Hep destek tam destek bizim parolamızdır.

SEO eğitimi ile biz size kaliteyi öğretiyoruz. SEO çok kolay bir iş önemli olan kaliteyi öğrenmek. Emin olun kaliteyi öğreneceksiniz. Hemen sayfada yer alan bir formu doldurun. Size aynı gün içerisinde dönüş yapalım. Camdalio SEO eğitimi ile uzmanlaşmanın tam vakti. Acele et kısa bir süreliğine %20 indirim ile sizlerleyiz.

1 Step 1
Ücretsiz Teklif Formu
* Aynı Gün Geri Dönüş *
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hizmetlerimiz

Performans Garantili SEO Hizmeti

Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı

Sonuç Garantili SEO Hizmeti alarak yeni müşterilerle tanışmaya ne dersiniz?

1 Step 1
Hızlı Teklif Formu
*Aynı Gün Geri Dönüş*
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

SEO Danışmanlığı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

SEO Eğitimi Nedir?

SEO’nun temellerini öğrenerek başladığınız ve sonunda uzmanlaştığınız bir eğitim serüvenidir. SEO eğitimi ile kendi web sitelerinizin SEO optimizasyonlarını yapabilir hale gelirsiniz. SEO eğitimi ile farklı SEO teknikleri öğrenirsiniz. Bunları uygulayarak kısa sürede olumlu sonuçlar alırsınız. Gerisi size mi kalıyor? Hayır bize kalıyor. Sen ve Camdalio bu süreç boyunca bir ekipsiniz.

SEO Eğitimi Online Mı Yapılıyor?

SEO derslerimiz online olarak yapılmaktadır. Bu sayede sizinle aktif bir projeyi aynı anda geliştiriyor oluyoruz. Belirli programlar üzerinden bağlanıyoruz. Karşılıklı olarak interaktif eğitimler gerçekleştiriyoruz. Siz bu sayede öğrenirken uygulayabiliyorsunuz.

Web Sitem Yok Eğitimi Nereden Yapacağım?

Canını sıktığın şeye bak 🙂 Bizimlesin korkmana gerek yok sana bir test sitesi kuruyoruz. Bu sayede dersleri kurduğumuz site üzerinden rahatlıkla uygulamalı halde geçirebiliyorsunuz. Ayrıca SEO eğitimi alan kişilere ücretsiz şekilde online WordPress eğitimi serimizi paylaşıyoruz. Böylelikle kendi web sitenizi de yapabiliyorsunuz. Tekrardan canını sıktığın şeye bak 🙂

SEO Kursu Ne Kadar Sürüyor?

Biz bitti demeden bitmez. Bizim belirli bir süremiz yok aslına bakarsanız. Tek referansımız başarı. Oraya ulaşınca bitmiş oluyor. Daha doğrusu başlamış oluyor. O noktada ise tamamıyla iletişim dahilinde kalıyoruz. Sizi arada kontrol ediyoruz. Başarılı öğrencilerimizi yeni öğrencilerimiz ile tanıştırıyoruz. Biz gerçekten bir aile oluyoruz.

© 2021 Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı / All rights reserved