SEO Hizmeti web sitenizin arama motorları kriterlerine göre optimize edilmesidir. Bu hizmeti almadan bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamadan kaliteli bir hizmet nasıl alınır bunu öğrenin. Bir çok firma SEO hizmeti yerine sadece SEO çalışmaları yapıyor.

Bu durum olumlu gibi görünse de asıl amaç müşteri ile etkileşim sağlamaktır. Dolayısıyla bir çok kişi web sitenizi ziyaret eder gibi görünür. Fakat müşteriler sizinle iletişime geçmez. Bunun nedeni doğru bir hizmet sağlanmamış olmasıdır. SEO hizmeti alırken bütünleşik bir hizmet almalısınız. Sizi başarıya ulaştıracak hizmet şekli budur.

İçindekiler

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti, web sitenizin arama motorları için optimize edilmesi demiştik. Fakat bu iki aşamaya ayrılır. Bu aşamalar sırayla halledilmelidir. Bu aşamalar,

  • Site içi SEO optimizasyonu
  • Site dışı SEO optimizasyonu

gibi iki adımdır. Bu adımlar içerisinde bir çok maddeye ayrılır. Sizi bu kadar detaylara girerek sıkmayacağız. SEO ile ilgili detaylı bilgi almak için https://camdalio.com/seo-nedir/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu hizmet ile ilgili şimdi size neden SEO hizmeti almalısınız ondan bahsedeceğiz. Bir çok insan bu hizmetin sadece arama sonuçlarında ilk sayfaya çıkmak olduğunu zannediyor. Bu maalesef yanlış bir bilgi. Bizim bakış açımız ile SEO doğru şekilde dijitalleşmektir. Size yeni müşterileri düşük maliyetlere sağlar. Bu nedenle olumlu bir kazanç elde edersiniz.

 

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Günümüzde bir çok firma aktif satış mağazaları olmadan sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Bunun nedeni fiziksel bir mağazanın müşteri çekim gücünün internet kadar olmamasıdır. Ayrıca bu sadece e-ticaret için geçerli değildir. Bir çok firma yeni müşterilerini en verimli şekilde internetten elde etmektedir.

Bu sayede ne tür bir hizmet verirseniz verin bir çok müşteriye ulaşırsınız. Ayrıca şöyle düşünün televizyon kanallarına reklam vererek markalaşabilirsiniz. Doğu bir hizmet ile çok daha düşük maliyetlere markalaşabilirsiniz. Düşünün her gün milyonlarca insanın önünden geçtiği bir yeri ne kadar ücrete kiralayabilirsiniz?

Biz size internetin gücünü kullanarak bunu çok düşük maliyetlere halledebileceğinizi söylemek isteriz. Şimdi gelelim açıkçası bizim size sunduğumuz SEO hizmetinin avantajlarına. Şimdi geniş bir şekilde size bizim hizmetimizi anlatacağız. Her adımı dikkatle okuyun. Farkına varacaksınız bir sadece optimizasyon yapmıyoruz. Hadi başlayalım kaliteli hizmetin içeriğine!

Profesyonel SEO Hizmeti için Camdalio Farkını Hissedin

Profesyonel SEO Hizmeti için öncelikle size başlangıçta sözleşmemizden bahsetmek isteriz. Bu sözleşme ne işe yarar? Size bizden hizmet almadan önce bir analiz gerçekleştiririz. Bu analiz raporu şimdi ve çalışmalar sonrasındaki verileri tahmin eder. Eğer bu verilerin altında kalırsa size geri ödeme yapılır. Gerçekleşirse de bizi koruyan bir sözleşmedir.

Ayrıca bu sözleşmeden sonra size belirli başlı destekler veriyoruz. Bu hizmetleri topluca almanız sizi markalaştırır. Bu hizmeti size aşama aşama açıklayacağız. Biz size sadece SEO değil aynı zamanda markalaşma hizmeti de sağlıyoruz. Bu nedenle biz bütünsel bir çalışma yapıyoruz. Siz sadece arkanıza yaslanıp her gün yeni müşterileriniz ile tanışmayı bekliyorsunuz.

Site Optimizasyonu

Bu hizmet bir çok firmanın size SEO diye sattığı hizmet şeklidir. Bizim amacımız arama motorları için değil müşterileriniz için bir kurgu yapmak. Anlatmak istediğimiz maksimum müşteri etkileşimi almanız için web sitenizi optimize etmek. Web sitenizi müşterileriniz için kaliteli hale getirmek. Hız ve kalite optimizasyonları ve diğer bir çok optimizasyon.

Bir çok SEO optimizasyonu yapan şahıs veya firma arama motorlarına odaklanır. Dolayısıyla web sitenize yeni kişiler girse de asla yeni müşteriler olmazlar. Çünkü sizin sadece sıralamanız iyileşmiştir. Bu durumda web sitenizin sıralaması giderek düşecektir. Hem zaman hem de maddi kayıplara yol açacaktır.

Biz ise kullanıcılar için web site kurguladığımız için gelen kişiler sizinle etkileşime geçmektedir. Hem web siteniz ziyaret hem de siz yeni müşteriler almış olursunuz. Bu nedenle Camdalio farkı çalışmalar sonucunda görülür. Size hem zaman hem de maddi kazanç sağlayan bir hizmettir. Geçelim diğer hizmetimize.

Referans Bağlantı Çalışmaları

Genel olarak backlink diye bilinir. Fakat biz farklı bir portföy izliyoruz. Nedir bu farklı portföy? Biz toplu backlink paketlerine karşıyız. Doğal bir backlink çalışması yapıyoruz. Bu nedenle arama motorları sizin spam içerik oluşturmadığınızı görüyor. Zaman içerisinde size güveni artıyor.

Devamında ise sizi yatırım yapmadığınız sayfalarda bile yukarılara taşıyor. Bizim referans alma çalışmamız size bu kadar büyük bir avantaj sağlıyor. Şimdi gelelim bizim bağlantı alırken kriterlerimize. Öncelikle sizinle benzer sektörde olan siteleri tercih ediyoruz. Tanıtım sitelerinde sizi tanıtıyoruz.

Ayrıca kaliteli ve organik trafiğe sahip sitelerden linkler alıyoruz. Dolayısıyla web sitenizi o linklerden ziyaret edip yeni müşteri olarak kazandığınız kişiler dahi oluyor. Doğal bir çalışma her zaman başarı ile sonuçlanacaktır. Amaç SEO değil kaliteli SEO yapabilmek. Şimdi isterseniz hizmetimiz içerisindeki diğer  alt hizmete geçelim.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesapları oluşturuyor ve sizinle yönetiyoruz. Günümüzün popüler platformlarında sizi bir marka haline getiriyoruz. Dolayısıyla bizden hizmet aldığınız zaman sosyal medya yönetimi de almış oluyorsunuz. Bu sayede geniş kitlelere ulaşıyorsunuz. Şöyle düşünün A markasına sahipsiniz.

Bu markayı sizin sektörünüzle ilgilenen insanlar reklamlarda ve akış içerisinde gezerken devamlı görüyor. Siz artık sektörünüz için bir A markası haline geliyorsunuz. Aramalarda marka adınızın arandığını görmeye başlıyorsunuz. Kulağa eminim hoş geliyordur. Bunlar çok doğal çalışmalar.

Dolayısıyla artık insanlarda markanızın bilinirliği oluşuyor. Size uzun vadede büyük avantajlar sağlıyor. Aynı zamanda sadece kelimelere odaklanmıyoruz. Biz sizi markalaştırıyoruz. Şimdi diğer alt hizmetimizi inceleyelim. Sonrasında avantajlarınızı rahatça görüntüleyin. Hadi geçelim diğer alt hizmetimize.

Google Reklam Çalışmaları

SEO’ya doğrudan bir etkisi yoktur. Fakat biz size bu alt hizmeti de sağlıyoruz. Neden mi? Çok düşük maliyetlere sizi kendi stratejilerimiz ile yeni müşterilerle buluşturuyoruz. Düşünün bir hizmetinizi satıyorsunuz. Sayfanın en üstünde siz varsınız. İlk sayfada siz varsınız. En aşağıya iniyorsunuz yine siz varsınız.

Artık o sektörde siz her gelen kullanıcı için birer marka haline geliyorsunuz. Dolayısıyla rakipleriniz ilk sayfada bir kere görülüyor. Siz üç kere sizce hangisi daha pozitif? Biz sizi her alanda rakiplerinizin önüne geçirmeye çalışıyoruz. Firmamız sizin için her alt hizmeti sağlıyor. Ayrıca kullanmadığınız alt hizmetlere sizden ücret talep etmiyoruz.

Bizim kullanıcı sözleşmemizde sizin aldığınız alt hizmetler belirleniyor. Tabi ki size önerimiz bütünleşik bir hizmet almanız. Maksimum performansa ulaşınca anlayacaksınız ne kadar değerli olduğunu. Fakat firmanız asla kullanmadığı hizmetlerin parasını ödemeyecektir. Biz alt hizmetlere bölerek size daha kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Markalaşma Danışmanlığı

Biz firmanızın doğuşundan yükselişteki kanat çırpışlarına kadar sizinleyiz. İsterseniz bu alt hizmeti de bizden alabiliyorsunuz. Sizinle her ay işinizi nasıl daha geliştirebileceğinizi paylaşıyoruz. Size raporlar sunuyoruz. Fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Size sektörünüzde markalaşma desteği ile sizi rakiplerinizden farklı kılıyoruz.

Bu alt hizmet ile var olan markanızı daha yüksek seviyelere de taşıyabilirsiniz. A sektöründe bir hizmet deyince akıllara ilk sizin firmanızın  gelmesini ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Camdalio dijital dönüşümle sizi tanıştırıyor. Size markalaşma desteği sağlıyor. Firmanızı gözler önüne çıkarıyor.

Aynı zamanda e-ticaret çalışmalarınız için yurt dışı pazarına açılma desteği de sağlıyoruz. Büyük platformlarda ürünlerinizi satmanızı sağlıyoruz. Dolayısıyla biz bir hizmet bir çok alt hizmet sağlıyoruz. Kaliteli hizmet ve güvence avantajı ile hizmet alın. Şimdi bu hizmet ile ilgili sıkça sorulan sorulara da lütfen göz atınız.

SEO Hizmeti ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

SEO hizmeti ile ilgili insanların aklında bulunan bir çok soruyu sizler için açıkladık. Daha fazla sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Google SEO Hizmeti Diğer Arama Motorlarını Kapsıyor Mu?

Biz ortak bir hizmet sağlıyoruz. En çok kullanılan Google Arama Motoru olduğu için referans aldığımız sıralamalar ve performanslar Google üzerinde sağlanıyor. Fakat diğer arama motorlarına sitenizi kayıt ediyoruz. Diğer arama motoru araçlarından da faydalanıyoruz. Evet, hizmetimiz diğer arama motorlarını da kapsıyor.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO hizmeti alt paketlerimize göre fiyatlarımız değişmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde size raporunuzu sunuyoruz. Ayrıca analizlerimizi yapıp aldığınız alt hizmetlere göre bir ücret belirliyoruz. Asla fazladan para talep etmiyoruz. Başta anlaşılan üzerinden projeniz başarıya ulaşana kadar devam ediyoruz.

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir?

Kurumsal SEO Hizmeti firmanız için hizmet sağlarken personellerinizi de eğitmektir. Çalışmaları personelleriniz ile beraber gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla projeyi eğitimdeki personellerinize gönül rahatlığıyla devrediyoruz. Bu kendi personellerini yetiştirip dışarıdan hizmet almayı kısa sürede tutmayı amaçlayan kurumsal firmalar içindir.

SEO Hizmeti Veren Diğer Firmalardan Farkınız Nedir?

  • Kalite
  • Projeyi Sahiplenmek
  • Hizmet Süremizin Siz Başarıya Ulaşana Kadar Olması

Camdalio farklıdır. Bu farkı hizmet aldığınızda göreceksiniz. Bir değişiklik için buradayız. Olmaya da devam edeceğiz.

Hizmet Verdiğiniz Yerler Neresidir?

Başta İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine SEO hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çalışmalarımızı dijital üzerinden yaptığımız için lokasyon bizim için fark etmemektedir. Yurt dışı için de hizmetlerimiz vardır. Bizim bir hizmet bölgemiz yok aslına bakılırsa. Bizim sadece bir hizmet kalitemiz var.