SEO Uzmanı (Ücretsiz SEO Analizi Fırsatı) • Camdalio
AnasayfaSEO Uzmanı

SEO Uzmanı arayışınıza bizimle son verebilirsiniz. Web siteniz için daha fazla trafiğe ihtiyacınız var. Sizi hedeflerinize ulaştıracak doğru kişiyi mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Arama motoru sonuçlarında yüksek sıraları hepimiz hedefleriz. Fakat bu isteği herkes gerçekleştiremez. Biz arama motorları için optimizasyonlar yaparken diğer firmaların aksine müşterilerinizi unutmayız.

Biz bu süreci ikiye ayırıyoruz. Site içi SEO optimizasyonu ve site dışı SEO optimizasyonu. Bu iki aşamayı beraber yürütüyoruz. Sitenizi müşterileriniz için kaliteli hale getiriyoruz. Aynı zamanda sizi markalaştırıyoruz.

SEO Uzmanı İle Fark Yaratın

Bir çok firma dijital dönüşüm ile kendini yeni müşterilere açmaya başlamıştır. Siz geç kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat bizimle arayı kapatmanın tam vakti.

Bir çok uzman veya ajans siteleri sadece arama motorları için optimize etmektedir. Bu oldukça yanlış bir yaklaşımdır. Biz sitenizi müşterileriniz için optimize ederiz.

Düşünün sitenize binlerce müşteri trafiği olsun. Fakat bu durumda çok az etkileşim alabilirsiniz. Peki, bizimle çalışırsanız ne olur? Biz sitenizi müşterilerinizle etkileşime geçebileceğiniz bir yapıya çeviririz.

Bu sayede çok fazla dönüşüm alırsınız. Biz arama motorlarını birer insan gibi görüyoruz. Bu sayede kalıcı ve etkileşim odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Artık kalite için beklemeyin. Şimdi kaliteyi yakalamanın tam vakti.

Ancak bilgisiz ve tecrübesiz bir danışman ile çalışmaya karar verirseniz. Size zarar verebilir ve sitenizin itibarına zarar verebilir. Pek çok uzman, ajans ve danışman size aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır.

 • Anahtar kelime araştırması
 • Sitenizin içeriğini veya yapısını incelemek
 • İçerik geliştirme
 • Web sitenizin geliştirmesiyle ilgili teknik çalışmalarda bulunmak
 • Google Analytics verilerinden yararlanarak stratejiler geliştirmek

Google’da reklam vermek SEO üzerinde direkt bir olumlu etki yaratmamaktadır. Önemli kelimelerde sıralamanızı iyileştirmez. Teknik SEO çalışmaları web sitenizin sıralamasını iyileştirecek çalışmalara örnektir.

Organik arama sonuçlarında görünmenin Google Ads gibi bir maliyeti yoktur. Bu nedenle size sitenizi nasıl optimize edeceğimiz ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

SEO Uzmanı Camdalio Nasıl Çalışır?

Camdalio Google ve diğer arama motorları için optimizasyon yapar. Sizin daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar. İnsanların çoğu ihtiyacını Google ve diğer arama motorlarından aramaları sonucunda değeri artan bir sektördür. Özetle web siteniz için gerekli kriterleri sağlayarak web sitenize daha fazla müşteri akışı sağlar. Peki Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı olarak sizler için neler yapıyoruz?
 • Web sitenizin analizini gerçekleştirerek sizlere analizler sunarız.
 • Belirli bir bütçe teklifi sunarak size en düşük sonucu önceden belirtiriz.
 • SEO çalışmaları yaparak arama motorlarındaki sıralamalarınızı iyileştiririz.
 • Herhangi bir kelime çalışması değil, müşteri trafiği odaklı çalışmalar yaparız.
 • Her ay sizler için yaptığımız işleri sizlere rapor olarak sunarız.
 • Aylık müşteri trafiği büyüme raporlarını sizlere her ay mail üzerinden göndeririz.
 • Önceden belirlediğimiz büyümeyi gösteremezseniz size ücret iadesinde bulunuruz.

Arama motorları her gün gelişerek belirli aralıklarla yeniden sıralandırmak için tüm siteleri değerlendirirler. Backlink almak, reklamlar vermek ve sitenizi devamlı güncellemek işe yaramaz. Bu aşamalar tek başlarına veya birlikte yeterli olmaz.

Uzmanınız sizin için rakip siteleri inceler. Gerekli olan arama hacimleri yüksek olan anahtar kelimeleri bulur. Bu anahtar kelimeler ile içeriklerinizi tekrardan düzenler. Amaç sadece anahtar kelimeleri sayfa içeriğine eklemek değil. Müşterinin istediği içeriği müşteriye sunmaktır.

Sitenizin hızını PageSpeed Insights, GTmetrix, Pingdom ve diğer web sitesi hız testi araçlarında görülen şekilde yükseltir. Devamında sayfa içeriğinize sizin için yeni bölümler ve detaylar ekler. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için mükemmel bir sayfa içeriği hazırlar.

Profesyonel SEO Uzmanı ile Çalışarak Kapsamlı Bir Hizmet Alın

Profesyonel hizmetimiz ile Google'da yüksek sıralara çıkmak ister misiniz? Arama motorlarının gücünü kullanmak en büyük avantajlardan biridir. Sizi yüksek sıralara çıkararak daha fazla müşteri ile tanıştırmamıza ne dersiniz?

Profesyonel bir uzmanı size bütün bir çalışma yapar. Firmanızın haritada üst sırada çıkmasını sağlar. Sizi hem Local SEO ile hem de Global SEO ile yükseltir.

Başka bir deyişle bir firmanın her alanda yükselmesini sağlar. İçerikleri geliştirir. Müşterinizin istediğini ona sunar. Haritalarda görünür olmanızı sağlar.

Bu ve diğer profesyonel çalışmalar ile firmanıza marka değeri sağlar. Profesyonel biri ile çalışmak size birazdan bahsedeceğimiz zararlardan kurtaracaktır. Doğru bir seçim nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz?

Profesyonel SEO Uzmanı

SEO Uzmanı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Biriyle çalışmadan önce hizmet alacağınız ajans veya uzmanın bilgili olması gerekmektedir. Bu bilgileri size sağlayacağız ve bizden hizmet almak için hangi soruları sormanız gerektiğini size belirteceğiz.

SEO Uzmanına Yöneltmeniz Gereken Bazı Sorular

 • Önceki çalışmalarınızdan ve başarılı projelerinizden örnekler verebilir misiniz?
 • Google Web Yönetici Yönergeleri’ne uyuyor musunuz?
 • Organik arama optimizasyonları dışında hangi hizmetleri sağlıyorsunuz?
 • Projemle ilgili ne kadar zamanda nasıl sonuçlar bekliyorsunuz?
 • En önemli SEO teknikleriniz nelerdir?
 • Ne kadar zamandır bu işle ilgileniyorsunuz ve deneyiminiz nedir?
 • Müşterilerinizden örnekler ve referanslar verebilir misiniz?

Bu sorular ile karşınızdaki ajans, danışman veya uzmanın yeterliliğini öğrenebilirsiniz. Bir SEO ajansı, uzmanı veya danışmanı ile çalışmadan iyi düşünmeli ve doğru karar vermelisiniz. Biz sizin için tüm referansları sağlıyor ve sizden önceki çalışmalarımız ile ilgili örnekler sunuyoruz.

SEO Uzmanı Hizmeti Almadan Bilmeniz Gerekenler

 • Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez.
 • Gizemli ajans ve kişilerden uzak durun.
 • Sadece popüler sitelerden backlink(geri bağlantı) çalışmaları yapanlara karşı dikkatli olun.
 • Paranızın nereye hangi çalışmalara gittiğini bilin.

SEO çalışmaları size yarar sağlayacağı gibi site itibarınıza zarar da verebilir. Bu yüzden bu örnekteki ajans, danışman ve uzmanlardan uzak durun. Camdalio SEO uzmanları ile sitenize itibar kazandırmak ister misiniz?

SEO Uzmanı Camdalio
Başta İstanbul, Bursa ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine SEO hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetler içerisinde personellerinize eğitimler veriyoruz. Uygulamalı eğitim ile personellerinize projenin her adımını anlatıyoruz. Bu sayede personelleriniz projenizi devam ettirebilir seviyeye gelmektedir.

 

SEO hizmetimiz web sitenizin oluşturulma , geliştirilme aşamalarında size yardımcı olur. Üst sıralara bir hayal değil bir hedef olarak bakmanızı sağlar. Öncelikle kullanıcı deneyimi için sonrasında arama motorları için bir sistem oluşturur.

SEO Uzmanı Hizmeti Teklifi

SEO danışmanlarımız sizin için belirli bir süre değil hizmet aldığınız tüm süreçte danışmanlık hizmeti vermeye devam eder. Sizin için bu yol tek başınıza yürüyeceğiniz zor bir yol değil, sizinle yürüyecek olan danışmanınız ile çok kolay ve kısa bir yol olacak.
 
En iyi SEO ajansı Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı ile dijital dünyaya bugün merhaba deyin. Hemen ücretsiz fiyat teklifini saatler içerisinde alarak daha fazla vakit kaybetmeyin. Garantili SEO hizmeti ile güvende hizmet alın ve uzmanınıza her şeyi danışın. SEO uzmanı ile ilgili tüm bilgileri almak için iletişime geçebilirsiniz. Şimdi ücretsiz bir teklif isteyin.
 
1 Step 1
İletişim Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hizmetlerimiz

Performans Garantili SEO Hizmeti

Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı

Sonuç Garantili SEO Hizmeti alarak yeni müşterilerle tanışmaya ne dersiniz?

1 Step 1
Hızlı Teklif Formu
*Aynı Gün Geri Dönüş*
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

SEO Uzmanı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Baclink Paketi Alamalı Mıyım?

Backlink yani diğer adıyla geri bağlantı sadece trafik alabileceğiniz yerlerden alınmalıdır. Paket halinde satılması doğru bir yöntem değildir. Alınan backlinklerin devamlı performans kontrolünün yapılıyor olması gerekmektedir. Bağlantılar sadece potansiyel müşterilerinizin olduğu platformlardan alınmalıdır.

SEO fiyatları ne kadar?

SEO fiyatları siteden siteye ve sektörden sektöre göre oldukça değişmektedir. Bu fiyatlandırma teklif ve analiz raporumuz ile önceden sizlere belirtilmektedir. Detaylı analiz ve fiyatlandırma için formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

SEO ile SEM arasındaki fark nedir?

SEM: “Search Engine Marketing” yani “Arama Motoru Pazarlaması” anlamına gelmektedir. Google Ads ve SMM (Sosyal Medya Pazarlaması) bunun içerisinde yer almaktadır.
 
SEO: “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. SEM için sürekli ödeme yapmak gerekirken SEO yani organik arama optimizasyonu için bir ödeme gerekmez.

© 2021 Camdalio Dijital Pazarlama Ajansı / All rights reserved