AnasayfaWordPress Eğitimi

Udemy WordPress Eğitimi

Wordpress ile İnternet Sitesi Yapmak Artık Çok Kolay

Alacağınız eğitim ile sıfırdan uzman seviyeye kadar geleceksiniz. İstediğiniz türde internet sitelerini rahatlıkla yapabileceksiniz.

Youtube WordPress Eğitimi

Wordpress Eğitimi

WordPress İle Sıfırdan Uzman Seviyeye Web Site Geliştirme

TL36.99
Ömür Boyu Erişim
 • 59 $ Değerindeki Premium Tema
 • 36 $ Değerindeki Form Eklentisi
 • Hosting Alımlarında İndirim Kuponu
 • Her Ay Güncellenen İçerik
 • Diğer Kurslarımız İçin İndirim Kuponu

Kodlama bilmeden web sitesi geliştirmek bu eğitimle mümkün. Kendi işinizin sahibi olarak kendinize bir web sitesi yapmak istemez misiniz? Binlerce müşteriye internet sitesi yaparak geçiminizi sağlamak istemez misiniz?

WordPress eğitimi ile bu mümkün değerli dostlarım. Sadece 14 saat eğitim alarak profesyonel internet siteleri kurabileceksiniz. Peki bu eğitim size ne sağlayacak? Binlerce satır kod yazmak eskide kaldı. Sadece mouse ve klavyenizi kullanarak kurumsal bir site yapmayı öğretecek.

Bununla yetinmeyip sitenizi nasıl birden çok dilde yayınlayabileceğinizi de öğreneceksiniz. Bu sayede farklı ülkelerdeki insanlara ulaşmanız dahi mümkün olacak. Google site hızı aracında mükemmel hızlara ulaşmak ister misiniz? Müşterilerinizin sitenizde beklemeyle vakit kaybetmemesini sağlayacaksınız.

WordPress Kursu

Devir değişiyor ve Dünya dijitalleşiyor. İnsanlar bir web sitesi için binlerce satır kod yazmak veya bir web sitesi için kod yazmayı öğrenmek istemiyor. Gayet haklısınız değerli dostlarım.

Camdalio Akademi WordPress eğitimi ile artık kod yazmayacaksınız. Sıfırdan uzman seviyeye geleceksiniz. Kurumsal web sitenize mağaza ve blog dahi ekleyebileceksiniz. Peki ben bu kursa nasıl sahip olacağım?

Yukarıdaki satın al linkine tıklayarak kursu 409.99 TL yerine 36.99 TL ile satın alabilirsiniz. Bu fiyat sadece akademimizin gücünü göstermek adına bir tanıtım fiyatıdır. 50 milyondan fazla öğrenciye sahip olan Udemy platformunda WordPress kursu’muz yayında.

WordPress İle Sıfırdan Uzman Seviyeye Web Site Geliştirme Kurs İçeriği

 • WordPress Nedir?
 • WordPress Temel Bilgileri
 • Premium Tema Entegrasyonu
 • Kurumsal Web Sitesi Yapımı
 • E-Ticaret(WooCommerce) Ekleme İşlemleri
 • Çoklu Dil(Multilanguage) Web Site Oluşturma
 • Sitemizi İnternette Yayınlamak(Hostinge Yüklemek)
 • WordPress Seo Ayarları İle Sitemizi Üst Sıralara Çıkarmak
 • Web Site Sayfa Hızını Arttırma (PageSpeed Optimization)
 • Kurumsal Mail İşlemleri ve Profesyonel Form Eklentisi

WordPress Nedir?

WordPress bir içerik yönetim sistemidir. Kodlama bilmeden içerikleri yardımcı programlar(plugin) ile değiştirerek. Kendi isteklerinize uygun internet siteleri kurmanıza yardımcı olur.

Bu sitelere WordPress içerisinde olan eklentiler ile farklı işlevler kazandırabilirsiniz. Bir e-ticaret eklentisi ile e-ticaret sitesi oluşturabilir. Bir form eklentisi ile iletişim sayfanızı kolaylıkla form tasarlayabilirsiniz.

Dünya üzerinde var olan web sitelerinin yaklaşık %36’sı WordPress kullanmaktadır. Bu avantajı yakalayabilmek için eğitimimizi alın. İnternet sitenizi nasıl WordPress ile kurabileceğinizi rahatça öğrenebilirsiniz.

WordPress ile ilgili diğer bilgileri WordPress‘in kendi sayfasından öğrenebilirsiniz. Bir tema satın alarak veya ücretsiz bir temayı kullanabilirsiniz. İçerikleri istediğimiz gibi değiştirerek sadece tasarımı bize ait bir web sitesine sahip olabiliriz.

WordPress E-Ticaret

WordPress e-ticaret eğitimi ile web sitenize bir mağaza kurabilirsiniz. Büyük firmalara komisyon vermeyin. Kendi ürünlerinizi kendi sitenizden nasıl satabileceğinizi öğrenin.

Bu eğitim sayesinde müşterilerinizin isteklerine doğrudan erişebilir hale geleceksiniz. Peki bu mağaza eğitiminde başka neler öğreneceksiniz. Birden çok dilde mağaza oluşturabilmeyi, stok takibi yapabilmeyi öğreneceksiniz. Sipariş işlemlerini aşama aşama rahatlıkla gerçekleştirebilmeyi öğreneceksiniz.

WordPress Multi Language (Çoklu Dil)

WordPress çoklu dil web sitesi eğitimi ile sitenizin birden çok dilde nasıl yayınlanabileceğini öğrenin. Öğrendikleriniz ile bir tercümana dahi web sitesi yapabilecek hale geleceksiniz.

Bir kurumsal firmanın bütün müşteri kesimlerine hitap edebilmesini sağlar. Çoklu dil web sitesi eğitimi ile müşteri isteklerini yerine getirebilmeyi öğrenin. Google üzerinde yapılan aramalarda başka dillerde yer almayı da öğrenmiş olacaksınız.

WordPress Blog

WordPress blog sitesi eğitimi ile bir blog sitesini nasıl kurabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Siteniz içerisinde bilgilerinizi rahatça paylaşabileceksiniz.

Eğer bir web siteniz var ise buna nasıl blog sitesi entegre edebileceğinizi öğreneceksiniz. Siz devri yakalamaya çok yakınsınız müşterileriniz ile fikirlerinizi paylaşmak için bu eğitimi satın almalısınız.

Wordpress eğitimi ile web sitesi yapmayı öğrenmenin tam zamanı. Aklınıza takılan sorular için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

 

1 Step 1
İletişim Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right